CBC DUBAI

Minulé & nadcházející Events

Podívejte se na naše nejnovější uběhlé události a nezapomeňte
si zarezervovat místo na těch nadcházejících.

Strategickými partnery Czech Business Council

Minulé & nadcházející Events

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
pdf Adresář

CBC
Členské
Adresář


Odděleně žijí v záložkách přímo na pobřeží slavné sémantiky, velkého jazykového oceánu. Odděleně žijí v záložkách přímo na pobřeží.
download
Stáhnout

FAQs

Co vlastně je Czech Business Council?
Czech Business Council je sdružení českých podnikatelů působících ve Spojených arabských emirátech. Jejím cílem je vytvořit platformu a zázemí pro setkávání českých firem působících ve Spojených arabských emirátech s oficiálními orgány České republiky ve Spojených arabských emirátech, vytvořit příznivé podmínky pro sdílení informací a zkušeností, které jsou pro podnikání ve Spojených arabských emirátech zásadní. Dále také podpořit české společnosti, které mají vstoupit na trh SAE,  pomáhat rozvíjet bilaterální obchodní a kulturní vztahy, ekonomické aktivity, investice a další iniciativy mezi Českou republikou a SAE, organizovat akce na podporu image České republiky ve Spojených arabských emirátech.
Jak Czech Business Council funguje?
Dne 29. května 2014 byl za podpory Velvyslanectví České republiky ve Spojených arabských emirátech a CzechTrade, národní organizace na podporu exportu České republiky, založen klub Czech Business Council v Dubaji. Podporu CBC vyjádřilo také Ministerstvo průmyslu a obchodu České republiky a Ministerstvo zahraničních věcí České republiky. CBC v nedávné době dokončila také všechny nezbytnosti pro registraci u Dubajské obchodní komory.
Jakou důvěryhodnost má Czech Business Council?
CBC působí pod záštitou Dubajské komory a je plně podporována Velvyslanectvím České republiky v Abú Dhabí v SAE a CzechTrade, oficiálním obchodním kanálem mezi Českou republikou a SAE.
Čím je CBC unikátní a co vlastně dělá?
CBC je úžasným zdrojem zkušeností a informací při podnikání v regionu MENA, má širokou síť kontaktů jak mezi podnikateli, tak i vládními úředníky. Členové Czech Business Council těží ze silné pověsti asociace, intenzivně pracujícího prostředí a speciálních nabídek členů.
Jak se stát jedním z členů CBC?
CBC nabízí mnoho variant členství – professional, corporate and honorary. Formulář žádosti o členství naleznete v horním části domovské stránky.